Цензор.НЕТ

01.06.16 16:56

"ФСБ рекомендує ініціювати процедуру визнання Меджлісу кримськотатарського народу радикальною ісламістською організацією", - інструкція для кремлівської маріонетки Аксьонова. ДОКУМЕНТ

Управління Федеральної служби безпеки (ФСБ) РФ в окупованому Криму ще рік тому пропонувало главі "уряду Криму" Сергію Аксьонову оголосити Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонити його.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, видання ЛІГА.net оприлюднило відповідний документ. Лист має гриф "секретно" і датований 28 квітня 2015 року.

У тексті йдеться, що керівництво Меджлісу не тільки виступає проти окупації, але й "відмовилося від співпраці, має антиросійські переконання і веде українську пропаганду". У зв'язку з цим російська спецслужба запропонувала Аксьонову оголосити Меджліс "радикальною ісламістською організацією, діяльність якої несе загрозу РФ" і визнати її незаконною.

Читайте також: Російські окупанти затримали журналіста Акадірова при в'їзді в Крим, - Чубаров

У документі, підписаному першим заступником начальника управління ФСБ по Криму Рустемом Ібрагімовим, йдеться про якийсь план заходів, мета яких - "психоемоційний вплив на місцеве керівництво Меджлісу і схиляння їх до співпраці з державними органами".

Згідно з текстом листа, в ньому містяться пропозиції щодо активізації діяльності російських "патріотичних організацій", радикально налаштованих щодо кримських татар.

Крім того, ФСБ пропонує проводити "фільтраційну роботу" на кордоні з Україною - не допускати виїзду кримських татар з території Криму, обшуки (рейди і зачистки під виглядом пошуку злочинців). Ці заходи, згідно з документом, мають поширюватися на прихильників Меджлісу.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Окупанти із самого ранку проводять обшуки в кримських татар у Сімферополі та Алупці. ВІДЕО

Також повідомляється про плани проведення інформаційної кампанії з дискредитації Меджлісу та його керівництва в кримських і федеральних ЗМІ.

Окремо в листі йдеться про поступове "заміщення" Меджлісу підпорядкованою окупантам організацією "Кирим", яку очолив Ремзі Ільясов. Для цього пропонується проводити від її імені культурно-масові заходи, спрямовані на популяризацію прокремлівського руху.


фсб меджлис аксеновфсб меджлис аксенов

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики