Цензор.НЕТ

26.06.16 10:06

Виробництво "брендового" одягу налагодили в підпільному цеху Хмельницького. ФОТОрепортаж

У Хмельницькому поліцейські припинили діяльність підпільного цеху з пошиття спортивного одягу з логотипами відомих брендів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Нацполіцію, двоє приватних підприємців влаштували підпільний цех. Кілька десятків працівників займались пошиттям спортивного одягу відомих світових брендів. Окрім цього, вони налагодили розгалужену оптову мережу збуту. Виготовлений контрафактний одяг реалізовували населенню на місцевих ринках.

Під час проведення санкціонованих обшуків у підпільному швейному цеху за місцем проживання організаторів незаконної діяльності та у торгових точках поліцейські вилучили майже півтори тисячі одиниць одягу з логотипами відомих світових брендів. Також вилучено 27 одиниць швейного обладнання та сировина для виготовлення одягу. Вартість вилученого майна сягає мільйона гривень.

Також читайте: Організаторів каналу нелегальної міграції до Західної Європи затримано у Львові, - СБУ

Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.229 (Незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Організаторам незаконного бізнесу загрожує покарання у вигляді штрафу від 170 тисяч до 255 тисяч гривень із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років або без такого та з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

хмельницкий одежда контрафактхмельницкий одежда контрафактхмельницкий одежда контрафактхмельницкий одежда контрафактхмельницкий одежда контрафакт

(Фото Нацполіції)
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики