Цензор.НЕТ

04.07.16 13:07

Близько 30 осіб перекрили рух автотранспорту поблизу пунктів пропуску на українсько-польському кордоні, - Держприкордонслужба. ФОТОрепортаж

Від сьогодні польською стороною тимчасово призупинено малий прикордонний рух між Україною та Польщею. Громадяни України, які перетинали кордон із Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон лише на загальних підставах та документах, визначених польською стороною (паспортні документи та віза).

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

У відомстві зауважили, що обмеження щодо пропуску є тимчасовими і триватимуть упродовж місяця. Це пов'язано з посиленням заходів безпеки під час приїзду до Польщі Понтифіка, Саміту НАТО у Варшаві і Світовими днями молоді у Кракові. Заходи посиленого прикордонного контролю польська сторона проводить і на кордонах із Німеччиною та Чехією.

Читайте також: У чергах на кордоні з Польщею стоять понад 1,3 тис. автомобілів, - Держприкордонслужба

Зараз у пунктах пропуску на українсько-польському кордоні скупчення транспортних засобів немає.

Сьогодні ж уранці близько 30 осіб неподалік від пунктів пропуску "Шегині", "Грушів" та "Рава-Руська" перекрили рух автотранспорту. Тепер ситуація спокійна та контрольована. Із мітингувальниками працюють представники Національної поліції.

граница протестграница протестграница протест

З метою мінімізації імовірного зростання напруги на кордоні з Республікою Польща, Державна прикордонна служба України організувала і проводить комплекс попереджувальних заходів. За ініціативи Держприкордонслужби створено міжвідомчі штаби, спільно із представниками місцевої влади проводять пояснювальну роботу серед мешканців прикордоння, а також уточнено порядок взаємодії з правоохоронними органами, контрольними службами у разі ускладнення обстановки.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": З 4 липня Польща тимчасово призупиняє малий прикордонний рух з Україною, - Слободян

"Мандрівників просимо врахувати інформацію про блокування доріг поблизу пунктів пропуску під час планування поїздок за кордон", - додали у відомстві.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики