Цензор.НЕТ

28.07.16 19:34

Грубих порушень правопорядку під час хресного ходу не зафіксовано. Поліція спрацювала професійно, - Крищенко. ФОТО

27-28 липня 2016 року в Києві проходили релігійні заходи з масовою участю громадян. Кількість віруючих становила близько 16 тисяч. Правопорядок і громадську безпеку в ці дні забезпечували понад 4 тисячі столичних правоохоронців і бійців Національної гвардії України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій Нацполіції.

Згідно з повідомленням, правоохоронці працювали в посиленому варіанті несення служби і вжили всіх необхідних заходів безпеки для підтримки громадського порядку, а також запобігання небезпечним ситуаціям під час проведення ходи, богослужіння та інших урочистостей.

Співробітники поліції працювали в складі піших патрулів і мобільних груп, завданням яких були організація безпеки учасників релігійних заходів та недопущення проявів хуліганства, провокацій та інших можливих правопорушень.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У хресній ході УПЦ КП брали участь близько 15 тис. віруючих, - Шкіряк

крестный ход

крестный ход

крестный ход

крестный ход

крестный ход

крестный ход

Як повідомив начальник Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрій Крищенко, серйозних порушень правопорядку протягом цих днів зафіксовано не було.

"Усі заходи безпеки, превентивна робота, проведена напередодні, дали очікуваний результат, орієнтований на безпеку, правопорядок і свободу мирних зібрань", - наголосив глава столичної поліції полковник Крищенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики