Цензор.НЕТ

27.08.16 23:04

Фермер на Миколаївщині скинув трупи свиней в Тилігульський лиман, - депутат райради Гроза. ФОТОрепортаж

У селі Ташине (Березанський район Миколаївської області) фермер, який займався розведенням свиней, скинув трупи тварин у Тилігульський лиман.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Миколаївські вісті", про це заявив депутат Березанської районної ради від "Опозиційного блоку" Андрій Гроза.

"Місцевий житель Жаров, відомий серед жителів села як браконьєр, що не оформив фермерське господарство, займався незаконним вирощуванням свиней в'єтнамської породи. Він не доглядав за ними належним чином, що призвело до масової загибелі. Не звернувшись до служб, відповідальних за їхнє поховання, і ветеринарних лікарів району, щоб встановити причину смерті тварин (враховуючи, що в Миколаївській області - африканська чума), фермер спробував приховати факт мору, ховаючи і розкидаючи трупи тварин по очеретах. Місцеві жителі звернули увагу на різкий трупний запах, що поширювався довкола, і почали бити на сполох, звернувшись до мене телефоном і до ветеринарної служби", - розповів він.

За інформацією Грози, поголів'я становило 150 тварин. Однак неправильний догляд призвів до загибелі всіх свиней.

Читайте також: 110 тварин загинуло під час пожежі на фермі в Київській області, - ДСНС

Ветеринарні лікарі дістали останки з лиману для проведення експертизи. Результати аналізів показали, що тварини померли не від інфекційних захворювань, а від голоду.

Раніше цього ж фермера викрито у незаконному розорюванні земель, що належать заповіднику.


свиньи николаевщина фермер мор падежсвиньи николаевщина фермер мор падежсвиньи николаевщина фермер мор падеж

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики