"Укроборонпром" презентував Турчинову, Полтораку і Муженку безпілотний комплекс і бойовий модуль для БТР. ФОТО

49547 114

Державний концерн "Укроборонпром" представив модель багатофункціонального безпілотного авіаційного комплексу "Горлиця" і зразок нового бойового модуля "Вій", встановленого на бронетранспортер "Дозор-Б".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу концерну, "Горлицю" розробляють на ДП "Антонов" у співпраці з провідними підприємствами України. Це буде перший вітчизняний тактичний безпілотний комплекс, який може нести з-поміж усього і засоби ураження. Практична відстань його польоту становитиме понад 1000 км.

"Вій" призначений для ураження піхоти, транспортних засобів, наземних об'єктів і повітряних цілей на висотах до 1000 м. Управління модулем здійснюють дистанційно на відстані до 50 м. Прицільна дальність - до 2 км. Темп стрільби - 3400 постр. / хв.

Також продемонстровано й інші досягнення "Укроборонпрому": новий 60-міліметровий міномет за стандартами НАТО, авіаційні ракети Р-27, виготовлені з вітчизняних комплектувальних, снайперську зброю і бронетанкову техніку.

На презентації були секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов, міністр оборони Степан Полторак і начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

Також читайте: "Ми маємо забезпечити ЗСУ зброєю і технікою, які зможуть переламати хребет ворогу", - Турчинов

Нагадаємо, 21 липня генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов заявив, що за два роки концерн передав 12 716 одиниць озброєння і військової техніки для силових відомств України.

укроборонпром горлица
(Фото "Укроборонпрому")