Цензор.НЕТ

23.10.16 16:32

Навчання загонів територіальної оборони пройшли на Херсонщині. ФОТОрепортаж

В Олешківських пісках відбулися практичні заняття формувань територіальної оборони Херсонської області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Херсонської обласної адміністрації.

Читайте також: "КДБ Придністров'я" стверджує, що затримав співробітника Держприкордонслужби України. ФОТО

Два загони оборони налічували 525 осіб, які відпрацьовували навички зі стрільби, метання гранати, надання медичної допомоги, навички мінно-підривної справи й тактичної підготовки (дії підрозділу в обороні та наступі).

Традиційно збори почалися з шикування загонів, в ході якого голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв звернувся до рядових:

"Ми маємо на меті навчити людей призовного віку елементарним навичкам територіальної оборони. Вже навчання пройшли понад 50 відсотків районів Херсонщини, це ті люди, які розуміють, що у разі небезпеки захищатимуть власний дім, місто й державу".

Перед початком навчань військовослужбовці області продемонстрували учасникам зборів різновиди тактики наступу і прикриття під час обстрілів та руху військових груп. Після навчання всі бажаючі мали змогу долучитися до змодельованих бойових ситуацій так само. В ході навчання учасники зборів під розпис отримали магазини патронів й приступили до стрільбища на вогняному рубежі окремими групами.
Читайте також: Поліцейський спецназ Донецької області провів тренування із затримання диверсантів. ФОТОрепортаж

Також, поінформували у відомстві, цікавим для учасників стало навчання мінування - після демонстрації бажаючі особисто поспілкувалися з фахівцями, щоб підвищити власний рівень кваліфікації.


учения херсонщина

учения херсонщина

учения херсонщина

учения херсонщина

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики