Цензор.НЕТ

26.10.16 09:21

Насіров відсторонив начальників Закарпатської митниці Колеснікова і митного поста "Ужгород" Потоцького, - "Закарпаття онлайн". ДОКУМЕНТ

Указом голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова і начальника митного поста "Ужгород" Євгена Потоцького відсторонено від виконання службових обов'язків.

Про це з посиланням на свої джерела в правоохоронних органах Закарпаття пише місцеве видання "Закарпаття онлайн", передає Цензор.НЕТ.

На підтвердження цієї інформації редакції вдалося отримати копію відповідного документа. Указ датований 24 жовтня. Як наголошується в опублікованому документі, відсторонення зазначених посадових осіб відбулося на час здійснення щодо них дисциплінарного провадження.

Читайте також: Виявлено мільярдні розкрадання на митницях під час ввезення в Україну автомобілів іноземцями. ДОКУМЕНТ

таможня закарпатье

Як зазначається в опублікованому ЗМІ документі, дисциплінарною комісією з розгляду дисциплінарних справ ДФС України щодо начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова і начальника митного поста (ТП) "Ужгород" Євгена Потоцького відкриті дисциплінарні провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Митники на Сумщині допомогли підприємцям ввезти 300 контейнерів тканини без сплати зборів. ФОТОрепортаж

Відсторонення здійснено з метою недопущення впливу зазначених посадових осіб на проведення дисциплінарного провадження.

Як пише видання, зараз на ТП "Ужгород" здійснюють повторний огляд вантажу вже оформлених митниками на вивезення каміонів і, за даними ЗМІ, йдеться про повну невідповідність реального змісту заявленому в митних деклараціях.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики