Цензор.НЕТ

27.10.16 16:18

Податківці ліквідували центр мінімізації з оборотом понад мільярд гривень. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції припинили діяльність центру мінімізації митних платежів і транзитно-конвертаційної групи, які діяли на території Харківської та Луганської областей.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Встановлено, що група зловмисників організувала схему з ухилення від сплати митних платежів, яка полягала в оформленні імпорту товарів за значно заниженими цінами. Надалі імпортний ПДВ продавався на адресу підконтрольних транзитно-конвертаційних підприємств.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Податківці викрили керівників київської компанії, які не заплатили понад 8 млн грн податків

До складу злочинної групи входили близько 20 осіб, які контролювали діяльність понад 30 підприємств-імпортерів, транзитних і фіктивних підприємств.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій, проведених зловмисниками, становить понад мільярд гривень. Орієнтовний розмір імпортного податкового кредиту за ПДВ, який був "проданий" на адресу транзитно-конвертаційних компаній, становить понад 100 мільйонів гривень. Основними вигодонабувачами центру є підприємства реального сектора економіки Харківської, Київської, Луганської, Дніпропетровської та Донецької областей.

Також читайте: Виявлено мільярдні розкрадання на митницях під час ввезення в Україну автомобілів іноземцями. ДОКУМЕНТ

Унаслідок проведених 26 обшуків було вилучено готівкові гроші в національній та іноземній валюті в еквіваленті понад 4 мільйони гривень, 21 банківську картку, 8 печаток, комп'ютерну техніку, бухгалтерські документи і чорнові записи, що свідчать про незаконну діяльність.

центр гфс налогов минимизациицентр гфс налогов минимизациицентр гфс налогов минимизациицентр гфс налогов минимизациицентр гфс налогов минимизациицентр гфс налогов минимизациицентр гфс налогов минимизациицентр гфс налогов минимизациицентр гфс налогов минимизации


Крім того, накладено арешт на 13 рахунків у трьох банківських установах.

На даний момент порушено кримінальне провадження за ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК.

Слідчі дії тривають.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики