Цензор.НЕТ

14.11.16 13:47

З початку року за ведення війни проти України засуджені 6 громадян Росії, троє з них - військовослужбовці РФ, - військова прокуратура. Інфографіка

До кримінальної відповідальності за участь у розв'язанні та веденні агресивної війни проти України притягнені 57 осіб, з них 39 громадян Російської Федерації.

У 2016 році засуджені до позбавлення волі за ведення війни проти України 6 громадян Росії, причому троє - військовослужбовці Збройних сил Російської Федерації. Про це йдеться у звіті військової прокуратури за 10 місяців 2106 року, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що в результаті розслідування дій РФ проти України було повідомлено про підозру 14 генералам і 2 полковникам Збройних сил Російської Федерації.

Також читайте: Чиновники військової частини на Житомирщині розкрадали пальне, призначене для АТО. ФОТО

"На цей час притягнуто до кримінальної відповідальності за участь у розв'язанні та веденні агресивної війни проти України 57 осіб, з них 39 громадян Російської Федерації, з яких 31 - військовослужбовці ЗС РФ", - йдеться в звіті військової прокуратури.

Засуджено 16 із зазначених осіб, з них 6 - росіяни, причому троє з них - військовослужбовці ЗС РФ.

Щодо ще 12 людей іде судовий розгляд. Ще 30 перебувають у розшуку.

прокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военнаяпрокуратура отчет военная

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики