Цензор.НЕТ

02.12.16 15:41

Податківці в Запорізькій області викрили аграріїв, які ухилились від сплати 3,2 млн грн податків. ФОТОрепортаж

У Запорізькій області співробітники податкової міліції викрили керівників агропідприємства, які ухилилися від сплати понад 3,2 мільйона гривень податків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що посадові особи одного з підприємств-сільгоспвиробників унаслідок штучного збільшення земельних площ і відповідно фіктивної врожайності умисно ухилилися від сплати податку на додану вартість на суму понад 3,2 мільйона гривень, що є особливо великим розміром.

Дивіться: Податківці на Закарпатті розкрили схему з ухилення від сплати податків у великих розмірах: вилучено товарів на 13,5 млн грн. ФОТОрепортаж

Цю схему зловмисники створили для ухилення від сплати податків під час придбання сільськогосподарської продукції за готівку і подальшої її реалізації підприємствам - зернотрейдерам під виглядом власної вирощеної. Надалі кошти, отримані від таких операцій, знімали зі спеціального рахунку під виглядом нібито наданих підприємству послуг із збирання врожаю, постачання добрив і як повернення раніше наданої фінансової допомоги.

На зараз встановлено деяких покупців зазначеної продукції, які є великими підприємствами-експортерами. Загальна сума сформованого податкового кредиту становить понад шість мільйонів гривень.

Також читайте: Співробітники "5 каналу" вже кілька років отримують гроші за системою подвійної бухгалтерії для ухилення від сплати податків, - Frankfurter Allgemeine Zeitung

Унаслідок проведених чотирьох обшуків було виявлено та вилучено 800 тонн насіння соняшнику і 165 тонн добрив загальною вартістю 9,6 мільйона гривень, а також чорнову бухгалтерію та фінансово-господарські документи.

зерно гфсзерно гфсзерно гфс

Тривають заходи щодо встановлення походження цієї продукції.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики