Цензор.НЕТ

02.01.17 08:50

"Я застосував зброю лише після удару скляною пляшкою по голові", - Пашинський про дорожній інцидент. ФОТОрепортаж

Народний депутат Сергій Пашинський опублікував фото після інциденту зі стріляниною і деякі подробиці нічної події.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Пашинський написав у Facebook.

Він зазначив: "Минула доба з моменту інциденту. Був час осмислити, що сталося, і отримати реакцію суспільства. Спасибі і за підтримку, і за запитання, і за критику.

Хотів би поряснити деякі моменти, які викликали великий резонанс, додатково до вже наданої мною інформації.

1. Так, я був без охорони. Спонтанно з дружиною вирішили поїхати в кінотеатр "Батерфляй Кантрі". Оскільки це була субота, перед Новим роком, я відпустив водія і охорону. Дружина була сама за кермом.

2. Після закінчення сеансу, приблизно о 17:15, ми з траси Київ - Одеса повернули на своє село Хлепча.

3. Їхали з ближнім світлом. Дружина змушена була різко загальмувати перед великим автомобілем, який був без увімкнених габаритів на темній ділянці дороги. Вже зовсім стемніло, і наша реакція зрозуміла.

4. Зброя, яку я мав із собою, дозволена і зареєстрована, з правом носіння та застосування у випадках, передбачених законом.

5. Я застосував цю зброю лише після удару скляною пляшкою по голові. Це підтверджують і незалежні свідки. Свідчення очевидців і огляд місця подій підтверджують, що я зробив попереджувальний постріл вгору, а другий зробив у ногу нападнику вже після того, як мене ударили пляшкою. Пістолет зараз вилучили для проведення відповідної експертизи.

6. Мене належним чином оглянули лікарі, надали першу медичну допомогу. Я наполіг на проведенні тесту на алкоголь, який встановив, що я не вживав алкогольні напої.

7. Ця справа,звичайно, буде в суді. Закликаю всіх "аналітиків" і "юристів" не робити поспішних висновків і не давати оцінок до суду і результатів розслідування.

8. Так, я завжди займав активну життєву позицію. У всіх ситуаціях. Я вважав і вважаю, що будь-яке зло треба зупиняти, поки воно не завдало шкоди іншим.

10. Особисто надав першу медичну допомогу пораненому нападнику, стягнувши його поранену ногу своїм паском. Уесь вечір вчора я і моя сім'я допомагали йому отримати належну медичну допомогу.

11. Щиро бажаю не потрапляти в такі ситуації навіть тим людям, які шкодують, що цією пляшкою мене не вбили. Бог із вами. Мені немає чого приховувати, я готовий повністю співпрацювати зі слідством.

12. Спасибі всім друзям, знайомим і незнайомим за підтримку, яку я отримав.

Ще одне.

Буду серйозно вивчати проблему надання дозволів на короткоствол. Я проти повальної роздачі вогнепальної зброї, але, з огляду на погіршення криміногенної ситуації, видача зброї ширшому колу осіб має сенс.

Людина повинна мати можливість захистити свою сім'ю. Будемо над цим працювати.

Дякую всім за підтримку! Щастя вам у новому році.

P. S.

Подивився сюжет на 1+1. Про дружину нападника - окремо трохи пізніше".

Читайте також: Напад на нардепа Пашинського кваліфіковано за статтею "хуліганство", - спікер обласної Нацполіції Жукович

пашинский

пашинский

пашинский

пашинский

Читайте також: Нападника вдалося зупинити, лише коли лежачи вистрілив йому в ногу, - Пашинський про нічний інцидент під Києвом

Нагадаємо, що ввечері 31 грудня на дорозі під Києвом стався інцидент між нардепом Пашинським і невідомим громадянином, внаслідок якого Пашинський зазнав удару пляшкою по голові. Після цього нардеп застосував зброю і поранив нападника в ногу.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики