Цензор.НЕТ

15.01.17 20:06

У Києві вшанували пам'ять загиблих у Донецькому аеропорту. Сім'ї просять зробити сквер і пам'ятник на честь захисників ДАП. ФОТОрепортаж

У неділю, 15 січня, в Національному військово-історичному музеї України відбувся захід, присвячений пам'яті захисників Донецького аеропорту, героїчно загиблих два роки тому. Зібралися бійці, які пройшли те пекло, а також матері та рідні загиблих.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, захід був організований громадською організацією "Українська асоціація інвалідів АТО" спільно з сестрою Героя України кіборга Івана Зубкова - Іриною Зубковою. Вона від імені всіх сімей звернулася до міської влади з проханням зробити сквер і пам'ятник на честь захисників Донецького аеропорту.

Рівно 2 роки тому 19 і 20 січня внаслідок підриву терміналу ДАП (Донецького аеропорту) Україна втратила п'ятдесят вісім захисників-"кіборгів", які обороняли цей плацдарм до останньої краплі крові. Загалом оборона аеропорту тривала 242 дні, поки будівлі, що розташовувалися на його території, внаслідок тривалих боїв були знищені повністю.

Дивіться також: Порошенко вручив ордени "Золота Зірка" Героя України матерям загиблих "кіборгів" Ігоря Брановицького і Сергія Колодія. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

дап
Мами загиблих у Донецькому аеропорту бійців. Крайня праворуч - Ніна Костянтинівна Брановицька. Її син, Народний герой України, цього літа був удостоєний і "Золотої Зірки" Героя України.


дапдап
Актор і режисер Ахтем Сейтаблаєв розпочинає зйомки фільму про захисників аеропорту.

дапдап
Головний редактор сайту Цензор.НЕТ Юрій Бутусов з Олександром Хаджиновим, бійцем бригади швидкої піхоти, і добровольцем 11-го батальйону Максимом Юшкевичем.


дап
Сестра загиблого в аеропорту Івана Зубкова Ірина.

Дивіться також: Меморіальну дошку загиблому в Донецькому аеропорту десантникові Бузенку відкрили в його рідній школі на Буковині. ФОТОрепортаж
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики