Цензор.НЕТ

17.01.17 21:34

Уперше в історії двосторонніх відносин Президент України зустрівся з принцом Ліхтенштейну. ФОТО

Президент України Петро Порошенко зустрівся з наслідним принцом Алоїзом Ліхтенштейнським.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба глави гдержави

"Це історична зустріч у відносинах між нашими державами, оскільки до цього не було контактів на найвищому рівні. Це має стати стимулом для активізації двосторонніх відносин", - підкреслив Президент.

Петро Порошенко подякував за принципову позицію Ліхтенштейну у реагуванні на порушення Росією територіальної цілісності України, включаючи приєднання до санкцій ЄС, підтримку відповідних резолюцій в рамках ООН.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Наша спільна мета - і надалі наближати Україну до європейських та євроатлантичних структур", - заява глав МЗС України та Німеччини

Глава Української держави відзначив активну участь Ліхтенштейну у подоланні гуманітарних наслідків російської агресії, фінансову участь у будівництві захисного саркофагу над 4-м енергоблоком ЧАЕС, а також у підтримці реформ в Україні.

Сторони також обговорили шляхи активізації торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між країнами.

Наслідний принц Ліхтенштейну повідомив, що його країна запровадить безвізовий режим для українських громадян одразу після аналогічного рішення Європейського Союзу.

порошенко лихтенштейн

Також читайте: Україна і Швейцарія домовилися прискорити спільні кроки з розслідування злочинів режиму Януковича і повернення заморожених активів, - Порошенко

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики