Парубій обговорив із Курцом питання озброєної місії ОБСЄ на Донбасі. ФОТО

2655 23

Голова Верховної Ради Андрій Парубій провів зустріч з діючим головою ОБСЄ, Федеральним міністром європейських, інтеграційних і закордонних справ Республіки Австрія Себастьяном Курцом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу парламенту.

Парубій подякував за солідарність і підтримку України у складний час і зазначив, що важливим результатом "нормандського формату" є рішення про опрацювання питання про озброєну місію ОБСЄ в зоні АТО. За його словами, "озброєна місія ОБСЄ є важливим кроком на шляху до припинення агресії Росії проти України".

курц

Голова Верховної Ради висловився за дипломатичне вирішення конфлікту і підкреслив, що «ми, як ніхто, зацікавлені, щоб не було більше смертей». Водночас, він висловив занепокоєння фактом ігнорування мінських угод з боку російської сторони і заявив, що "робимо усе можливе, аби знайти дипломатичний шлях до вирішення проблем".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко обговорив із головою ОБСЄ Курцом ситуацію на Донбасі. ФОТО

Своєю чергою, С. Курц зазначив, що "вирішення проблем на Сході України є пріоритетним".

"Намагаємося робити усе, що у наших силах, аби досягти прогресу у ситуації, яка склалася, - сказав він. - Дуже прикро спостерігати горе людей на тих територіях, зокрема, літніх людей, які потребують серйозної допомоги і підтримки. Необхідно продовжити роботу місії, бо ситуація потребує збільшення кількості часу та ресурсів, аби забезпечити безпеку в регіоні".

Також читайте: Новому главі ОБСЄ Курцу показали наслідки обстрілу бойовиків у селі Виноградне. ФОТОрепортаж