Цензор.НЕТ

18.01.17 13:52

Проблема відновлення оборонного потенціалу є для нас пріоритетною, - Турчинов зустрівся з Послом Німеччини Райхелем.. ФОТОрепортаж

Секретар РНБО України О. Турчинов провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Е. Райхелем.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

снбо

Читайте також: Турчинов про блокаду Донбасу: без рішення держави ніяких імпровізованих блокпостів у зоні АТО не буде

снбо

снбо

снбо

снбо

Під час зустрічі співрозмовники обговорили поточну ситуацію в Україні та методи гібридної війни, яку Російська Федерація веде проти нашої країни і країн Європи. Окрему увагу сторони приділили обговоренню геополітичної ситуації, що склалася внаслідок агресивних дій РФ.

За словами О. Турчинова, Німеччина для України є стратегічним партнером. "Ми вдячні Канцлеру А. Меркель за її послідовну позицію щодо підтримки України та зусилля щодо мирного врегулювання ситуації на сході нашої країни", - наголосив він.

Під час обговорення поточної ситуації в Україні Секретар РНБО України наголосив, що проблема відновлення оборонного потенціалу "є для нас пріоритетною". "Ми багато вже зробили в цьому напрямку, але це питання могло б вирішуватися набагато швидше, якби не було блокування військово-технічної співпраці з нашими партнерами", - зазначив О. Турчинов.

Говорячи про єдність країн ЄС у питанні санкцій проти держави-агресора, Е. Райхель наголосив, що позиція Німеччини полягає в тому, "що не може бути і мови щодо пом'якшення чи скасування санкцій, оскільки РФ не дотримується Мінських домовленостей". "Україна може і надалі розраховувати на нашу підтримку", - підсумував Посол Німеччини.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики