Цензор.НЕТ

18.01.17 14:03

Суд заарештував грузинського добровольця Церцвадзе за запитом, який подала до Інтерполу Росія, і тепер його можуть видати РФ, - Сакварелідзе. ФОТОрепортаж

Екс-заступник Генпрокурора України Давіт Сакварелідзе заявив, що заарештований українськими правоохоронцями 15 січня в аеропорту "Київ" громадянин Грузії Гія Церцвадзе не скоював вбивство в Росії в 2003 році, за що він внесений до списків Інтерполу за поданням РФ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Він зазначив: "15 січня, українські правоохоронці затримали Гію Церцвадзе, який прибув в Україну, - людину, яка брала участь як у грузинсько-російській війні, так і в АТО в Україні в 2014-2015 роках!"

"Його звинувачують в нібито скоєнні вбивства на території Росії в 2003 році, хоча є чіткі і незаперечні докази того, що Грузію в цей період він не залишав, і хочуть надалі передати за запитом Інтерполу в руки Росії!

Справа відверто сфабрикована. По суті, це системна робота зі знищення людей, які брали і беруть участь у війні проти РФ", - продовжив Сакварелідзе.

Він написав: "17 січня відбувся суд, за результатами якого Гію залишили під вартою формально ґрунтуючись на тому, що він не має реєстрації в Україні, хоча адвокатами був запропонований варіант поруки як запорука того, що Гія не переховуватиметься.

Протягом наступних 5 днів юристи подадуть апеляцію. Ясна річ, що в разі передачі Гії Росії ніякого суду там не буде. Він просто зникне"!

"Сподіваюся на розсудливість української влади. Сподіваюся, що ні один з представників влади не допустить цього! Я сам із моїми друзями буду в апеляційному суді і зроблю все, щоб ця безглузда розправа з героями війни Росією руками української влади не відбулася!", - резюмував Сакварелідзе.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Грузинському добровольцю Тетруашвілі ("Донбас") заборонили в'їзд до України. ДОКУМЕНТ+ФОТО

добровольцы гррузия церцвадзе

добровольцы гррузия церцвадзе

Також читайте: Грузинському політику Бурджанадзе заборонили в'їзд в Україну

добровольцы гррузия церцвадзе

добровольцы гррузия церцвадзе

Дивіться також: "У хлопців по 8 років досвіду війни, а військова тактика Кремля не змінилася", - бійці "Грузинського легіону" підписали контракти з українською армією. ВИДЕО

добровольцы гррузия церцвадзе

добровольцы гррузия церцвадзе

Також читайте: У бою під Авдіївкою загинув боєць із Грузії, - Саакашвілі. ФОТО

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики