Цензор.НЕТ

18.01.17 20:32

"Інвестиції Азербайджану в Україну сягнули $ 200 млн", - Порошенко та Алієв у Давосі обговорили поглиблення співпраці між країнами. ФОТО

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим у рамках робочого візиту до Давосу.

Глави держав розглянули актуальні питання взаємодії у двосторонньому та багатосторонньому форматах та узгодили основні заходи порядку денного на поточний рік, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі українського Президента.

Співрозмовники висловили задоволення успішною реалізацією домовленостей, досягнутих у рамках П'ятого засідання Ради Президентів України та Азербайджану, проведеного у Баку в 2016 році.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко провів зустріч із віце-президентами Єврокомісії Домбровскісом і Могеріні. ФОТО

Під час зустрічі було підтверджено обопільну зацікавленість у подальшому поглибленні усього спектру двостороннього співробітництва. Йшлося, зокрема, про торговельно-економічні зв'язки, співпрацю в енергетиці, літакобудуванні та інших галузях.

Президент України привітав відновлення постачання азербайджанської нафти в Україну.

Ільхам Алієв відзначив, що інвестиції Азербайджану в Україну сягнули 200 млн доларів. Лідери обох держав також обговорили проекти для збільшення інвестицій в українську економіку.

алиев

Співрозмовники підтвердили взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності обох країн, а також підкреслили важливість подальшої консолідації зусиль у відстоюванні базових принципів міжнародного права та протистоянні сучасним викликам. Були окреслені актуальні напрями співпраці у рамках міжнародних та регіональних організацій, зокрема Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ.

Також читайте: Порошенко обговорив із президентом ЄБРР Чакрабарті націоналізацію "Приватбанку" і фінансування реформ в Україні. ФОТО

Петро Порошенко та Ільхам Алієв обговорили також підготовку Шостого засідання Ради Президентів України та Азербайджану, яке має відбутися в рамках цьогорічного офіційного візиту Президента Азербайджанської Республіки в Україну.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики