Цензор.НЕТ

18.01.17 20:11

Реформи в Міноборони допомагають проводити 37 радників з країн-членів НАТО, - Полторак. ФОТО

18 січня міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом США Марі Йованович та іноземними радниками.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

"Ми розпочали величезну роботу з реформування оборонного відомства. Робота зі створення стратегічних документів надважлива та виявилася надскладною, - зазначив Міністр оборони. - Але ще складніше - реалізувати заплановані реформи, втілити те, що написано на папері, у життя. Й у цьому ми розраховуємо на допомогу іноземних радників. Переконаний, що разом нам усе вдасться", - зазначив міністр оборони.

полторак

Полторак зазначив, що на даний час в Міністерстві оборони та Збройних Силах України за окремими функціональними напрямами діють 32 радника з 12 країн-членів НАТО, а також п'ять стратегічних радників високого рівня від США, Великої Британії, Канади, Литовської Республіки та Федеративної Республіки Німеччина.

Вони надають кваліфіковану експертно-дорадчу допомогу у різних сферах діяльності Збройних Сил, здійснюють підготовку особового складу за методиками та стандартами країн-членів НАТО.

Також читайте: Альянс не змінить свого ставлення до України при адміністрації Трампа, - голова Військового комітету НАТО Павел

Посол США Марі Йованович представила радників від Сполучених Штатів Америки, які розпочали роботу в оборонному відомстві. "Я дуже пишаюся тим, що нам вдалося зібрати таку досвідчену команду. Їх загальний досвід роботи - понад 130 років", - зазначила вона.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики