Цензор.НЕТ

19.01.17 13:55

Порошенко попросив голову Червоного Хреста Маурера про сприяння у звільненні українських заручників на Донбасі. ФОТО

Під час візиту до Швейцарської Конфедерації Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петером Маурером.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі очільника держави.

У повідомленні зазначено: "Петер Маурер поінформував, що у 2017 році на цілі гуманітарної діяльності в Україні Міжнародний Комітет планує мобілізувати понад 60 млн доларів, а сама гуманітарна операція МКЧХ в нашій країні стане однією з наймасштабніших операцій Комітету у світі.

Співрозмовники обговорили широкий спектр питань, пов'язаних із наданням гуманітарної допомоги, у тому числі на непідконтрольних територіях. Вони також наголосили на важливості безперешкодного доступу МКЧХ до окупованих територій для проведення гуманітарної місії.

Президент України звернувся до співрозмовника із проханням сприяти у звільненні українців, що незаконно утримуються на окупованих територіях на Донбасі, Криму, а також на території Росії. Він також закликав Червоний Хрест активніше захищати права українців в окупованому Криму.

Керівник Червоного Хреста наголосив, що відданий роботі з допомоги українцям. Петер Маурер високо оцінив відновлення водопостачання на окупованій територій.

Співрозмовники домовилися про візит Президента Міжнародного Комітету Червоного Хреста до України найближчим часом".

Також читайте: Червоний Хрест виділить 60,2 млн швейцарських франків для допомоги на Донбасі в 2017 році

порошенко крест красный

Читайте на Цензор.НЕТ: ООН і МКЧХ передбачили $274 млн у 2017 р. на реалізацію гуманітарних проектів на Донбасі, - Черниш

порошенко крест красный

Читайте також: Бойовики пообіцяли допустити співробітників Червоного Хреста до заручників у тюрмах Донбасу, - Штайнмаєр
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики