Цензор.НЕТ

20.01.17 12:25

Підтримка України з боку Великої Британії залишається незмінною, - глава АП Райнін провів зустріч із послом Гоф. ФОТО

Глава Адміністрації Президента Ігор Райнін зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.


Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

У повідомленні зазначається: "Глава АПУ висловив вдячність Великій Британії за непохитну позицію на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, зокрема, у питанні збереження санкцій проти Росії у відповідь на агресію, що триває.

Було висловлено впевненість у тому, що санкції щодо Росії мають зберігатися до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з поверненням Криму.

Джудіт Гоф запевнила, що позиція її країни щодо підтримки Української держави, зокрема в рамках Європейського Союзу, залишається незмінною.

Також читайте: Прагнення інтегруватися в НАТО до 2020 року - це правильний шлях для України, - посол Великої Британії Гоф

Ігор Райнін відзначив внесок Великої Британії у підготовку Збройних Сил України і висловив сподівання на продовження і поглиблення відповідної співпраці.

Сторони також обговорили питання двосторонньої співпраці, насамперед, інтенсифікацію торговельно-економічної взаємодії, а також графік контактів на найвищому рівні".

райнин гоф

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Потрібно посилити контролюючу функцію парламенту, - Парубій на зустрічі з послом Великобританії Гоф

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики