Цензор.НЕТ

20.01.17 16:13

Порошенко в Давосі провів зустріч із прем'єр-міністром В'єтнаму. ФОТО

У рамках участі в 47-му засіданні Всесвітнього економічного форуму в Давосі Президент України Петро Порошенко провів зустріч із прем'єр-міністром В'єтнаму Нгуєн Суан Фуком.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі глави держави.

У повідомленні наголошується: "Співрозмовники відзначили обопільну зацікавленість в активізації політичного діалогу між Україною та В'єтнамом та обговорили питання проведення у 2017 році українсько-в'єтнамського саміту.

Петро Порошенко і Нгуєн Суан Фук домовилися також активізувати торговельно-економічні відносини. Було домовлено провести у першій половині поточного року чергове засідання українсько-в'єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Зокрема, в сфері авіабудування, сільського господарства і туризму. Також йшлося про активізацію співпраці в галузі освіти.

Україна та В'єтнам вирішили посилити координацію в рамках міжнародних організацій, включаючи ООН.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко і прем'єр-міністр Грузії Квірікашвілі обговорили в Давосі поглиблення торгово-економічної співпраці між країнами. ФОТО

Нгуєн Суан Фук наголосив, що його країна підтримує територіальну цілісність та суверенітет України.

Глава держави запросив Прем'єр-міністра В'єтнаму відвідати Україну з офіційним візитом у зручний час".

Також читайте: Порошенко закликав Генсека ООН Гуттереша приділяти більше уваги ситуації з правами людини на окупованих територіях України. ФОТО

порошенко вьетнам

Читайте також: Зустрічі і переговори Президента в Давосі дуже продуктивні, - Єлісєєв

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики