Цензор.НЕТ

23.01.17 12:55

У Києві на ділянці, яка належить громадянинові В'єтнаму, ведуть незаконне будівництво. ДОКУМЕНТ+ВІДЕО

У Києві на ділянці, яка належить громадянинові В'єтнаму, на вулиці Нововокзальній, триває незаконне будівництво. У КМДА стверджують, що не знають, що саме там зводять і не можуть провести перевірку на ділянках.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Також дивіться: Місцеві жителі вигнали "тітушок" і знесли паркан забудовника на Воскресенці в Києві, - активісти. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

На земельних ділянках за адресою вул. Нововокзальна, 69, 71, 73, 75 триває будівництво. Цільове призначення земельної ділянки - будівництво й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Згідно з ДБН, на цій землі можна будувати будівлі не вище чотирьох поверхів.

нововкзальная

При цьому спершу не було встановлено огорожу, немає обов'язкового інформаційного стенду з інформацією про проект будівництва, забудовника та підрядника, дозволу на будівництво тощо. Також не виконано вимоги щодо гарантування безпеки пішоходів і проїзду транспорту.

Згідно з інформацією Департаменту містобудування й архітектури КМДА, ніяких містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок на ці адреси не надавали.

нововокзальна

нововокзальна


За даними Департаменту земельних ресурсів КМДА, всі чотири земельні ділянки за цими адресами на підставі рішень Київської міської ради належать громадянам Троценко О. В., Кузьменко Т. В., Шилу А. А., Булича В. М.

нововкзальная

нововокзальна


При тому, що за даними Департаменту архітектури, ділянка на Нововокзальній, 75 належить громадянину В'єтнаму То Тієн Туану. Активіст Максим Токарев, який виступає проти незаконного будівництва в Києві, зазначає, що вказаний громадянин В'єтнаму викупив усі чотири ділянки. Як доказ він наводить договір купівлі-продажу, які показує забудовник.

нововокзальная

нововокзальная

28 грудня громадські активісти мирним шляхом сприяли зупинці незаконного будівництва за адресою вул. Нововокзальна, 75. Однак, незважаючи на відкрите кримінальне провадження і протести з боку спільноти, будівництво тривало.
Дивіться також: Роботи з будівництва нового корпусу "Охматдиту" тривають за графіком, - Кістіон. ФОТОрепортаж

У КМДА зазначають, що кілька разів уповноважені особи приходили з перевіркою на будівництво, проте не змогли її здійснити через відсутність відповідальних за будівництво.

У поліції повідомляють, що за фактом самовільного будівництва за вказаними адресами триває досудове розслідування.

нововкзальная

Нагадаємо, раніше ми писали про інші скандальні будівництва в столиці, на яких органи влади також вчасно не провели перевірок і не завадили незаконному будівництву.

Зокрема, мова про ЖК Busov Hill, де ДАБК досі не може здійснити перевірку, і ЖК "Східна брама", де за час судових розглядів зведено кілька секцій багатоповерхового будинку, хоча в Київській міській адміністрації це будівництво вважають незаконним.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики