Цензор.НЕТ

20.01.17 20:51

Українського офіцера Лещенка нагороджено почесною шаблею Коледжу Королівських ВПС Великобританії. ФОТО

Сьогодні, 20 січня, Державний секретар з питань оборони Великої Британії Майкл Феллон вручив відзнаку Коледжу Королівських ВПС Кранвелл — Почесну шаблю — старшому лейтенанту Михайлу Лещенку.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Почесною шаблею Коледжу Королівських ВПС Кранвелл щорічно нагороджується той іноземний курсант, який продемонстрував найвищі сукупні досягнення в лідерстві та навчальних дисциплінах, а також проявив офіцерські якості вищого ґатунку під час навчання на курсі базової офіцерської підготовки Королівських ВПС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко вручив нагороди воїнам-прикордонникам, пораненим у зоні АТО. ФОТОрепортаж

Михайло Лещенко навчався на курсі базової офіцерської підготовки Королівських ВПС з 19 січня по 25 вересня 2015 року.

минобороны

минобороны

Також читайте: Більш ніж 3 тис. бійців ЗСУ підготовано із залученням британських інструкторів у рамках операції "Орбітал", - Полторак

"Упродовж всього курсу Михайло Лещенко показав себе з найкращої сторони, став частиною навчальної групи та довів розуміння британського почуття гумору! Його природній стиль лідера в поєднанні з гарною військовою виправкою забезпечив сталі досягнення на всіх етапах курсу. Він став взірцем для інших іноземних курсантів та завжди був витривалим і у гарній фізичній формі. За активну участь у навчальних модулях поза межами аудиторії його було відзначено подякою", - зазначила під час церемонії вручення аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні капітан 1 рангу Королівських ВМС Карен МакТір.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики