Цензор.НЕТ

21.01.17 16:56

"Стоп Путін! Стоп війна!" У Києві протестували проти агресії РФ у рамках всесвітньої акції. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

У суботу, 21 січня, у десятках країн у всьому світі українці проводять третю за рік акцію "Стоп Путін! Стоп війна!".

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, у Києві акція розпочалася о 15:00 на Майдані Незалежності під стелою.

"Ключова вимога - звільнити громадян України, яких незаконно утримують під арештом - як на території Росії, так і в Криму - через політично мотивовані й сфабриковані звинувачення", - повідомляють організатори.

Серед інших вимог: вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад в Росію всю зброю і військову техніку; посилити (збільшити) наглядову місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень і допустити місію ОБСЄ до частини російсько-українського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, повернути Крим Україні.


Також читайте: Українці в Сіднеї вийшли на акцію проти агресії РФ "Stop putin's War In Ukraine". ФОТОрепортаж

Мета акції - привернути увагу громадськості до російської агресії в Україні, показати важливість єдності й солідарності з Україною, а також закликати весь світ посилити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності й світу в нашій державі.
У київському мітингу взяла участь координатор всесвітньої акції "Стоп Путін! Стоп війна!" Ірена фон Бург.Також читайте: Протести проти президентства Трампа у Вашингтоні: 95 людей заарештовано. ФОТОрепортаж

акция митингакция митингакция митингакция митингакция митингакция митингакция митингакция митингакция митингакция митингакция митинг

акция митинг

акция митингакция митингакция митингакция митинг

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики