Цензор.НЕТ

21.01.17 18:36

"Межі": в Брюсселі проходять Дні українського кіно. ФОТОрепортаж

У Брюсселі (Бельгія) проходять Дні українського кіно. Фестиваль називається "Межі".


Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, триденний фестиваль розпочався з показу фільму "Земля" Олександра Довженка. Німий відновлений фільм з українськими та англійськими субтитрами демонструвався в супроводі живої музики від етногрупи "ДахаБраха". Зал був переповнений, а тим, хто запізнився, довелося сидіти на підлозі.

Читайте також: Держкіно заборонило трансляцію російського серіалу "Готель "Елеон"

Один із організаторів фестивалю Денис Іванов розповів: "Українське кіно зараз на підйомі, і з'являється все більше фільмів, якими є бажання поділитися. Ці фільми так чи інакше відображають ту реальність, в якій ми живемо в Україні. Тому і з'явилася ідея заснувати такий фестиваль, на якому можна було б демонструвати нові українські фільми, спілкуватися з публікою, показувати музику, архівні речі".

"Нинішній фестиваль називається "Межі". У програмі переважно документальні фільми, в яких вивчаються фізичні і ментальні межі. У нас не було завдання зробити пропагандистський фестиваль: ми розглядаємо кіно не як пропаганду, а як засіб чесної розмови з публікою", - додав він.

На фестивалі будуть представлені чотири нових фільми, зазначених міжнародними нагородами: "Українські шерифи" Романа Бондарчука, "Маріуполіс" Мантаса Кведаравічюса, "Гніздо горлиці" Тараса Ткаченка та "Рідні" Віталія Манського.

Також читайте: Цього року будуть створені фільми з участю українських музикантів Джамали і Дзідзьо

Іванов нагадав, що в минулого року в Брюсселі вже проходили Дні українського кіно, під час яких були представлені кілька фільмів, зокрема режисера Олега Сенцова, якого незаконно утримують у російській в'язниці.


кино брюсселькино брюсселькино брюсселькино брюссель

(Фото УНІАН)
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики