Цензор.НЕТ

23.01.17 08:10

Україна найбільше страждає від новітніх методів війни, які застосовує РФ, - Стець. ФОТО

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець у п'ятницю з робочим візитом відвідав штаб-квартиру НАТО в Брюсселі, де взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні Комітету з питань партнерства та колективної безпеки.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Очевидно, Україна найбільше страждає від новітніх методів війни, що сьогодні застосовує Росія. Слабкість державних комунікацій робить нас надзвичайно вразливими та створює загрози для наших партнерів. Ми змушені наздоганяти весь цивілізований світ у вмінні та спроможності доносити власну позицію до людей, як усередині країни, так і поза її межами. Саме на це спрямовані зусилля України в розбудові системи стратегічних комунікацій. І саме в цьому питанні ми потребуємо допомоги Альянсу. Світ зіштовхнувся з гібридною війною, що повністю змінила звичні рамки взаємодії в інфопросторі. Інформаційна складова стала однією з головних у забезпеченні безпеки та розвитку будь-якої держави. Нам усім доведеться виробляти нові правила та підходи, закладати їх у нові закони, формувати принципово нові рамки реальності", - написав він.

Також читайте: РНБО затвердила доктрину інформаційної безпеки України

стець

Стець також зазначив, що провів зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Ілдемом, Повіреним у справах США в НАТО і постійними представниками Литви і Великої Британії в НАТО.

Як повідомляли раніше, під час засідання Комісії Україна-НАТО українська сторона повідомила про прогрес у розвитку системи державних стратегічних комунікацій і представила план роботи в цьому напрямку на 2017 рік.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики