Цензор.НЕТ

23.01.17 11:57

Українські військовослужбовці в Любліні відзначили День Соборності України, - Міноборони. ФОТОрепортаж

У Любліні 22 січня українські офіцери Литовсько-польсько-української бригади за підтримки польських і литовських колег відзначили День соборності України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

"Зокрема, військовослужбовці багатонаціональної бригади спільно з керівництвом Генерального консульства України в Любліні та представниками місцевої української громади вшанували похованих на Люблінському кладовищі воїнів Української Народної Республіки. Це могили тих українців, які з польською армією відступили до Польщі у 1920 році під натиском російських військ, які наступали. Є тут і пам'ятний знак на їхню честь", - розповіли у відомстві.

"Пам'яті вояків Української Народної Республіки, Головного Отамана Симона Петлюри, союзників Польщі у війні 1920 року, які жили у Любліні та околицях", - йдеться на знакові.

Читайте також: Меморіальний хрест воїнам УНР встановили в Дніпрі. ФОТОрепортаж

"Сьогодні українці відзначають 98-річницю історичного Акту Злуки. Ми згадуємо тих людей, які ще 100 років тому пожертвували собою заради єдиної і соборної України. Ми дуже добре розуміємо ціну того вчинку, адже сьогодні як українські воїни ми знову обороняємо Україну від зовнішнього агресора зі зброєю в руках. В цей день для кожного українця важливо відчувати підтримку наших друзів. І тому ми раді, що можемо розділити День собороності України та пам'ять про українських воїнів минувшини з нашими побратимами по зброї - військовими Республіки Польща та Литовської Республіки, які проходять службу в ЛИТПОЛУКРБРИГ. Адже ми об'єднані заради миру та оборони наших країн, а тому робимо все можливе щоб криваві сторінки історії більше не поверталися, - зазначив полковник Володимир Юданов, заступник командира Литовсько-Польсько-Української бригади.

день соборности литполукрбриг люблиндень соборности литполукрбриг люблиндень соборности литполукрбриг люблиндень соборности литполукрбриг люблиндень соборности литполукрбриг люблиндень соборности литполукрбриг люблин

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики