Цензор.НЕТ

23.01.17 16:03

Закарпатські автоперевізники використовували підроблені штампи, печатки і документи кількох країн, - СБУ. ФОТОрепортаж

На Закарпатті співробітники Служби безпеки України (СБУ) і поліції виявили схему використання підроблених митних і дозвільних документів для міжнародних вантажоперевезень.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на СБУ, менеджмент кількох місцевих автоперевізників через комерційну структуру замовляв фальшиві штампи, печатки, багаторазові дозволи на міжнародні перевезення, митні бланки та документи держустанов України та інших країн. За підробленими документами перевізники здійснювали рейси в Європу і Росію.

Під час обшуків в офісних приміщеннях автоперевізників і комерційної структури оперативники вилучили понад 100 фальшивих штампів і печаток Державної служби України з безпеки на транспорті, міністерств транспорту Словаччини та Росії.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 358 і ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Чиновники Держміграції на Прикарпатті налагодили виробництво "закордонних паспортів" за 8-10 тис. доларів. ФОТО

документы печати штампыдокументы печати штампыдокументы печати штампыдокументы печати штампыдокументы печати штампыдокументы печати штампыдокументы печати штампы

(Фото СБУ)
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики