Цензор.НЕТ

23.01.17 17:47

Порошенко провів переговори з прем'єр-міністром Естонії. ФОТО

У рамках офіційного візиту до Естонської Республіки Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем'єр-міністром Естонії Юрі Ратасом.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі українського Президента, глава держави висловив вдячність Прем'єр-міністру Естонії за тверду політичну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави.

Президент окремо подякував естонській стороні за допомогу у впроваджені реформ в Україні. Петро Порошенко висловив сподівання на подальшу активну співпрацю з Естонією у питаннях імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та подякував за підтримку позиції України щодо необхідності якнайшвидшого набуття нею чинності.

эстония

Глава держави відзначив, що Естонія є дуже перспективним економічним партнером нашої держави. Одним із пріоритетних завдань було названо розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва, в тому числі за рахунок використання можливостей, які надає зона вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Співрозмовники домовились активізувати економічну співпрацю, а також інтенсифікувати діяльність Міжурядової українсько-естонської комісії з питань торгівельного, економічного та науково-технічного співробітництва і забезпечити проведення її чергового засідання у найближчі місяці.

Також читайте: Україна та Естонія активізуватимуть економічну співпрацю, - Порошенко

Також домовились пожвавити співпрацю в галузі електронного урядування та кібербезпеки.

Під час зустрічі відзначалась наявність значних можливостей для збільшення обсягів естонських інвестицій в Україну. Президент запросив естонський бізнес взяти участь у приватизації в нашій державі.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики