Цензор.НЕТ

23.01.17 19:50

Порошенко обговорив зі спікером парламенту Естонії розвиток двосторонніх міжпарламентських контактів. ФОТО

Президент Петро Порошенко провів зустріч зі Спікером Рійгікогу (Парламенту) Естонської Республіки Ейкі Нестором, в рамках офіційного візиту до цієї країни.

Глава держави подякував Спікеру Рійгікогу за активну позицію Парламенту Естонії щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України та засудження агресії Росії, незаконної російської окупації Криму, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Президент підкреслив важливу роль міжпарламентських зв'язків з підтримання плідного українсько-естонського політичного діалогу і висловив сподівання на подальший розвиток двосторонніх міжпарламентських контактів.

Петро Порошенко окремо подякував Ейкі Нестору за його особисту послідовну і активну позицію підтримки України. Він також відзначив міцну солідарність з нашою державою депутатів естонського Парламенту у різних європейських міжпарламентських інституціях.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Санкції проти Росії необхідні до повного виконання нею Мінських домовленостей і всіх міжнародних зобов'язань, - президент Естонії Кальюлайд

Глава держави підкреслив надзвичайну важливість якнайшвидшого запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України та подякував естонській стороні за чітку позицію у цьому питанні.

Президент також поінформував Спікера естонського Парламенту про хід реформ в Україні. Він відзначив, що наша держава дуже зацікавлена у використанні успішного досвіду Естонії у впровадженні внутрішніх трансформацій відповідно до кращих європейських стандартів.

эстония порошенко

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики