Цензор.НЕТ

24.01.17 16:14

СБУ перевіряє висловлювання Пінчука, - Ярош отримав відповідь Грицака. ДОКУМЕНТ

Служба безпеки України проводить експертизу висловлювань олігарха Віктора Пінчука в рамках кримінального провадження за статтями "Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України", "Створення терористичної групи чи терористичної організації", і "Фінансування тероризму".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у відповіді голови СБУ Василя Грицака на звернення депутата Дмитра Яроша.

"Щодо висловлювань громадянина України Пінчука призначено відповідну семантико-текстуальну експертизу", - йдеться зокрема у документі.

сбу пинчук

Зазначається, що це відбувається в рамках розслідування кримінального провадження за статтями "Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України", "Створення терористичної групи чи терористичної організації", і "Фінансування тероризму".

Також читайте: Те, що Пінчук сором'язливо називає "болючим компромісом", насправді є капітуляцією. Україна просто перестане існувати, - Чубаров

"Отримав від СБУ проміжну відповідь щодо ворожих і антидержавних заяв компрадорського паразита Пінчука ... Питання будемо добивати. Геть олігархів з України!", - написав Ярош у Facebook.

Нагадаємо, в опублікованій статті для The Wall Street Journal Пінчук запропонував владі України відмовитися від ЄС і НАТО і прийняти вибори в ОРДЛО.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики