Цензор.НЕТ

24.01.17 16:19

Санкції щодо РФ мають зберігатися до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом, - прем'єр-міністр Фінляндії. ФОТО

Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем’єр-міністром Фінляндії Юхою Сіпіле під час офіційного візиту до Фінляндської Республіки.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Президента, співрозмовники обговорили перспективи подальшої діяльності Міжурядової українсько-фінляндської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва.

Президент також подякував Прем'єр-міністру за вагомий внесок Фінляндії в прогрес українських реформ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Президент Фінляндії - Порошенку: Якщо ми можемо якось допомогти в Мінських домовленостях, ми зробимо все, що зможемо

Глава держави запросив фінляндські компанії взяти участь у приватизації в Україні.

Прем'єр-міністр Фінляндії підтвердив повну підтримку надання українцям безвізового режиму.

финляндия

Петро Порошенко та Юха Сіпіле обговорили ситуацію на Донбасі, імплементацію Мінських домовленостей, а також питання деокупації Криму. Прем'єр-міністр Юха Сіпіле підтвердив принципову позицію щодо збереження санкцій щодо Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включно з Кримом.

Також читайте: Україна і Фінляндія підписали Меморандум про співпрацю в галузі енергоефективності

Глава держави подякував за надзвичайно важливу для України підтримку з боку уряду Фінляндії у подоланні наслідків російської агресії в Україні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики