Цензор.НЕТ

24.01.17 19:23

"Ви працюєте на розвиток світової солідарності з нашою країною", - Порошенко зустрівся з українською діаспорою у Фінляндії. ФОТОрепортаж

Під час офіційного візиту до Фінляндської Республіки Президент Петро Порошенко поклав квіти до будинку першої дипломатичної місії України у Фінляндії в 1918-1921 роках та зустрівся з представниками місцевої української громади.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі глави держави, Президент наголосив, що нині Фінляндія надає безпрецедентну підтримку Україні по багатьох напрямках: і в питанні санкцій проти агресора - Росії, і в питані надання українцям безвізового режиму, і щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко закликав Парламент Фінляндії визнати Голодомор геноцидом українського народу

"Це є дуже потужний формат підтримки українців", - сказав він та додав, що Президент Фінляндії захищає позиції України і ми дуже вдячні йому таку солідарність.

порошенко

Глава держави зазначив, що Фінляндія допомагає реабілітувати героїв - воїнів, які захищають Україну.

Також читайте: Санкції щодо РФ мають зберігатися до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом, - прем'єр-міністр Фінляндії. ФОТО

За його словами, все це вдалося завдяки і значним зусиллям української діаспори. "Без вас не було б таких відносин України з Фінляндією", - сказав Петро Порошенко і підкреслив, що діаспора по всьому світу стала потужним фактором впливу на рішення Урядів і Президентів країн - міжнародних партнерів України.

порошенко

"Саме це цементує нашу світову солідарність і солідарність глобальної коаліції світу на підтримку України в ці важкі часи", - підкреслив Петро Порошенко.

порошенко

Читайте також: Президент Фінляндії - Порошенку: Якщо ми можемо якось допомогти в Мінських домовленостях, ми зробимо все, що зможемо

Глава держави висловив впевненість, що Україна переможе політико-дипломатичним шляхом. Він повідомив, що Україна подала позови до Міжнародного суду ООН проти Росії щодо фінансування тероризму та порушення прав людини в Криму.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики