Цензор.НЕТ

25.01.17 09:50

Члену ВРЮ, обвинуваченому в злочині, не можна брати участі в засіданнях, але цьому ж члену, але вже ВРП, можна, - адвокат Кравець про справу Гречковського. ДОКУМЕНТ

У Вищій раді правосуддя, реорганизованій із Вищої ради юстиції, прокоментували повернення до виконання своїх обов'язків підозрюваного в шахрайстві члена ВРЮ Павла Гречковського.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав юрист Руслан Кравець, передає Цензор.НЕТ.

Згідно з відповіддю ВРП, процедура допуску членів ради до участі в її роботі не передбачена законодавством, а тому підозрюваний у шахрайстві член ВРЮ Павло Гречковський бере участь у її роботі.

Також читайте: Вища рада правосуддя звільнила 10 суддів
всю гречковский вспвсю гречковский всп

"Ось воно реальне обличчя цієї Вищої зради правосуддя. Закон не один для всіх. Члену ВРЮ (Вищої ради юстиції), обвинуваченому в злочині, не можна брати участі в засіданнях, але цьому ж члену, але вже ВРП (Вищої ради правосуддя), можна. А головне, яка глибока думка, що без рішення суду ніхто не може вважатися винним. То як тоді вони збираються суддів із посад відстороняти? І не забувайте, що тепер після відкриття дисциплінарного провадження (в разі, якщо санкція передбачає звільнення з посади) суддя вважається відстороненим від посади автоматично", - прокоментував Кравець відповідь.

Як відомо, 22 вересня 2016 року Печерський районний суд Києва відмовився заарештувати і відпустив під заставу в розмірі 3,85 млн гривень Гречковського. Генеральна прокуратура підозрює Гречковського у вимаганні 500 тис. доларів. Раніше ГПУ оприлюднила відео свідчень посередника про передачу хабара члену ВРЮ Гречковському, а також опублікувала відео вилучення грошей. Крім того, Генпрокурор Луценко повідомив: "Вдалося заарештувати деяке майно Гречковського, в тому числі і автомобіль Maybach"

ВРЮ раніше відмовилася відсторонити від посади підозрюваного в шахрайстві члена ради Гречковського: "Швидше за все він буде відправлений у відпустку". На початку січня стало відомо, що підозрюваний у шахрайстві член ВРЮ Гречковський повернувся на роботу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики