Цензор.НЕТ

25.01.17 16:43

Невідомі сплюндрували український і польський меморіали жертвам НКВС у Биківні, - В'ятрович. ФОТОрепортаж

Невідомі осквернили український і польський меморіали жертвам НКВС у Биківні Київської області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

"Під Києвом, у Биківні сплюндровано український та польський меморіали жертвам НКВС. Вандали, які швидше за все зробили це уночі, залишили сліди, схожі на ті, що в Гуті Пеняцькій", - написав він.

Пізніше В'ятрович додав, що "плюндрування пам'ятників у Биківні - провокація, яку намагалися представити як польську відповідь за Гуту Пеняцьку".

Також читайте: Пам'ятник загиблим полякам у Гуті Пеняцькій було пошкоджено вибухом, - поліція

"Але вандалізм, вчинений над польською частиною меморіалу, показав, що його справжнім виконавцем є третя сторона, зацікавлена в загостренні відносин між українцями і поляками. Цей випадок повинен спонукати українців і поляків об'єднати зусилля не тільки для захисту своїх пам'яток, але й щоб не допустити сіяння незгоди між нашими народами", - підкреслив В'ятрович.

оун вандалы вятрович быковня

оун вандалы вятрович быковня

Також читайте: "Це провокація, що має на меті викликати нову хвилю антиукраїнських настроїв", - Об'єднання українців у Польщі про пошкодження пам'ятника загиблим полякам на Львівщині. ДОКУМЕНТ

оун вандалы вятрович быковня

оун вандалы вятрович быковня

оун вандалы вятрович быковня
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики