Цензор.НЕТ

26.01.17 17:38

Пам'ятну дошку Василю Макуху, який вчинив акт самоспалення проти вторгнення СРСР до Чехословаччини, відкрили в центрі Києва. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 26 січня, за адресою Хрещатик, 27 було відкрито меморіальну дошку Василю Макуху, який 6 листопада 1968 року в центрі Києва вчинив акт самоспалення, протестуючи проти радянської агресії в Чехословаччину.

Про це передає з місця подій кореспондент Цензор.НЕТ.

У відкритті меморіальної дошки взяли участь Володимир Макух - син Василя Макуха; Володимир В'ятрович - голова Українського інституту національної пам'яті; Зденька Цаїсова - керівник посольства Чехії в Україні на посаді тимчасового повіреного в справах; Володимир Прокопів - заступник міського голови - секретар Київської міської ради; Орина Сокульська - голова Всеукраїнського товариства політв'язнів і репресованих.

Дивіться також: Пам'ять перших загиблих "майданівців" - Нігояна й Жизневського - вшанували в місці їхньої загибелі в центрі Києва. ФОТО+ВІДЕО

Василь Макух (14 листопада 1927 - 6 листопада 1968) - перший українець, який вчинив акт самоспалення проти влади СРСР. Учасник українського руху опору в СРСР, воїн УПА.

макух

макух

макух

макух

макух

Фото - Олег Богачук

память макухпамять макухпамять макухпамять макухпамять макух

память макух

память макухпамять макух

Фото - Наталя Шаромова, Цензор.НЕТИсточник: http://censor.net.ua/p425093

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики