Цензор.НЕТ

27.01.17 18:11

Артилеристи берегової оборони ВМС провели навчання зі знищення морських цілей. ФОТОрепортаж

Артилерійський підрозділ окремої артилерійської бригади військ берегової оборони Військово-Морських Сил ЗСУ 27 січня виконав вогневі завдання зі знищення морських цілей.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ВМС.

Отримавши відповідний наказ, гарматна артилерійська батарея в стислі терміни вийшла на вогневі позиції, розвернулася і здійснила бойові стрільби по надводних кораблях, забезпечивши тим самим артилерійське прикриття морської ділянки державного кордону. Безпеку мореплавання при цьому забезпечували кораблі і судна, вертоліт морської авіаційної бригади, а також зв'язківці українських ВМС, а морські піхотинці - охорону та оборону артилерії при виконанні бойових завдань, а також безпеку цивільного населення в районі проведення заходів.

учения

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Артилеристи оперативно-тактичного угруповання "Південь" провели навчання на Херсонщині. ФОТОрепортаж

учения
учения
учения

Також читайте: Навчання зі стрільбою з "Градів" відбулися на полігоні на Київщині. ФОТОрепортаж

учения
учения

Так само сьогодні загін кораблів і суден флоту провів тактичні навчання з ізоляції морського узбережжя, виконав артилерійські стрільби.

Нагадуємо, в Одеській і Миколаївській областях та в північно-західній частині Чорного моря тривають навчання сил і військ Військово-Морських Сил Збройних Сил України. До навчання залучено кораблі, катери і судна, літальні апарати морської авіації, авто- і бронетехніку. Учасники маневрів відпрацьовують завдання щодо посилення охорони державного кордону на небезпечних напрямках, а також важливих державних об'єктів, взяття під контроль основних транспортних комунікацій, забезпечення протидиверсійної оборони.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики