Цензор.НЕТ

27.01.17 23:42

Канада передала Україні 10 автомобілів "швидкої допомоги". ФОТОрепортаж

Посол Канади в Україні Роман Ващук передав десять автомобілів швидкої допомоги представникам медичних закладів з різних областей України, які були придбані за кошти канадських благодійників.

Урочиста церемонія передачі відбулася в п'ятницю на Михайлівській площі в рамках урочистостей з нагоди 25-ї річниці канадсько-українських дипломатичних відносин, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ми пишаємося міцною дружбою між нашими країнами і продовжуємо твердо стояти пліч-о-пліч з Києвом, - Трюдо про військову допомогу Україні

"Кошти на ці "швидкі" були зібрані по всій Канаді, підготувати до українських стандартів їх допомагали в п'яти провінціях. Свої зусилля до цього доклали сотні людей з громадянського суспільства, провінційних урядів і федерального уряду. "Швидкі" призначені для лікарень від Луганська до Чернівців, тобто зі сходу на захід, знову ж таки, як і в нас із заходу на схід збирали кошти на них. Тому це подарунок всієї Канади для всієї єдиної України", - сказав Ващук.

Він розповів, що загальна вартість автомобілів швидкої допомоги становить близько 400 тисяч доларів, вони не довго були у вжитку і повністю відновлені канадськими компаніями, тому Ващук висловив сподівання, що вони довго будуть служити українцям.

"Ми вчимося на власних ініціативах і на власних помилках. Коли перші "швидкі" приїхали десь два роки тому, був зроблений цілий список зауважень, як їх краще адаптувати, зокрема, електричні системи, підключення кисню, оскільки в Україні та Північній Америці ці системи відрізняються. Цього разу це вже було враховано і технічно виконано", - зазначив посол.

Як зазначалося на церемонії, з десяти переданих автомобілів швидкої допомоги три машини, оснащені додатковим аварійно-рятувальним обладнанням, надійдуть у Сєверодонецьк Луганської області, чотири автомобілі поїдуть у центральні районні лікарні Харківської області в міста Первомайськ, Валки, Близнюки і Барвінкове, де починається проект надання базової медичної допомоги найбільш вразливим категоріям населення за допомогою мобільних бригад, і ще три автомобілі швидкої допомоги надійдуть до дитячих лікарень Тернополя, Чернівців та Львова.

канада помощь скорая

канада помощь скорая

канада помощь скорая

канада помощь скорая


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики