Цензор.НЕТ

28.01.17 12:45

"Добровольчі батальйони заклали ідеологію розвитку сильної патріотичної незалежної країни", - Турчинов на презентації книги "Добробати". ФОТОрепортаж

Добровольчі батальйони заклали ідеологію розвитку сильної незалежної України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час виступу на презентації книги "Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну", що відбулася сьогодні в Києві.

Читайте також: У МВС презентували доповнене видання книги "Добробати". ФОТОрепортаж

"Добровольчі батальйони, які разом з батальйонами Національної гвардії України та підрозділами Збройних Сил України у 2014 році першими прийняли бій, не тільки зупинивши ворога, але й відкинувши його на сотні кілометрів назад, заклали ідеологію розбудови сильної патріотичної незалежної країни".

Турчинов наголосив, що саме завдяки добровольцями країна виграла час, "щоб створити справжню армію, бойову Національну гвардію, дієвий оборонно-промисловий комплекс, отримати реальну зброю". "Саме завдячуючи вам - тим, хто першими пішли і стали в проломі за свою країну, ми довели, що Україна була, є і буде, що Україна може себе захистити, навіть коли жодного набою наші партнери нам не дали", - сказав секретар РНБО України.

За словами Турчинова, у 2014 році "ми починали з добровольчих батальйонів, а зараз маємо добровольчу національну армію, добровольчу Національну гвардію та інші добровольчі силові підрозділи".

Також читайте: Цензура не пропустила три книжки для Сущенка, - Фейгін


турчинов добровольцы добробаттурчинов добровольцы добробаттурчинов добровольцы добробаттурчинов добровольцы добробаттурчинов добровольцы добробаттурчинов добровольцы добробаттурчинов добровольцы добробаттурчинов добровольцы добробат

(Фото прес-служби Олександра Турчинова)
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики