Цензор.НЕТ

28.01.17 13:08

Київські податківці ліквідували конвертаційний центр із оборотом понад 530 мільйонів гривень. ФОТОрепортаж

У столиці співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр із оборотом понад 530 мільйонів гривень.


Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що троє громадян зареєстрували і придбали 15 транзитних і фіктивних підприємств. На їхні рахунки, відкриті в трьох банках, компанії реального сектора економіки перераховували грошові кошти нібито за придбані товари і послуги. Так само підконтрольні зловмисникам компанії формували власний незаконний податковий кредит за рахунок підприємств - імпортерів і фірм аграрного сектора економіки. Надалі гроші знімалися через банкомати разом із підробленими первинними документами за вирахуванням 10-12% від проконвертованої суми і передавалися замовникам незаконних операцій.


гфсгфс

Читайте також: Біля кордону з Румунією податківці вилучили сигарет на півмільйона гривень. ФОТО
Зараз вже встановлено найбільші підприємства - вигодонабувачі зазначеної схеми.

Загальний оборот проконвертованих таким чином грошей становить понад 530 мільйонів гривень. Сума завданих державному бюджету збитків становить понад 88 мільйонів.

Унаслідок проведених у Києві, Київській і Закарпатській областях 14 обшуків було виявлено та вилучено 100 тисяч гривень готівкою, комп'ютерна техніка, банківські картки, 16 печаток, чорнові записи та документація, які підтверджують ведення незаконної діяльності.
Слідчі дії тривають.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики