Цензор.НЕТ

29.01.17 13:17

У Києві пройшла панахида за поетом Олександром Олесем і його дружиною Вірою Кандибою. ФОТО

Попрощатися з поетом прийшли тисячі людей.


Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, зараз момент процесія починає рухатися на Лук'янівський цвинтар, де будуть поховані останки подружжя.


Церемонією прощання з поетом керував особисто патріарх УПЦ КП Філарет.

Панахида відбулася у Володимирському соборі в Києві.

Попрощатися з поетом прийшли тисячі людей, серед них Президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко, міністр культури Євген Нищук, а також багато політиків, члени кабінету міністрів. Також на панахиді були присутні діячі української культури - Дмитро Павличко, Ніна Матвієнко та Іван Малкович.

Міністр культури Євген Нищук у коментарі журналістам сказав, що перепоховання Олександра Олеся та його дружини стане першим на спеціальній алеї, виділеній на Лук'янівському кладовищі для перепоховання українських видатних культурних, військових і політичних діячів, похованих за кордоном.

Читайте також: Українського письменника Олександра Олеся та його дружину перепоховають 29 січня на Лук'янівському кладовищі в Києві після панахиди у Володимирському соборі, - В'ятрович

"Скільки нашого цвіту по всьому світу. Я думав про те, скільки людей були змушені творити й ідентифікувати Україну за межами України... Олександр Олесь - великий символіст і символічно, що він перепохований в День пам'яті героїв Крут", - сказав він.

олесь
Нагадаємо, сьогодні в столиці відбувається перепоховання останків Олександра Олеся та його дружини, які днями були доставлені з Чехії, де раніше був похований український культурний діяч.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики