Цензор.НЕТ

30.01.17 15:47

Презентовано логотип і гасло Євробачення-2017. ФОТО

Телеканал "UA: Перший" представив логотип і гасло міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017, який відбудеться в Києві в травні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал, гаслом буде Celebrate Diversity ("Шануймо розмаїття").

"Воно добре доповнює творчий дизайн цьогорічного пісенного конкурсу, в основі якого - традиційне українське намисто, що є не тільки найдавнішою жіночою прикрасою, але і вважається оберегом. Неповторності прикрасі надає саме те, що вона складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких особлива", - зазначили на телеканалі.

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд зазначив: "Слоган Celebrate Diversity доповнює торішню тему Come Together ("Єднаймося"). У нинішньому гаслі Євробачення є важливі для пісенного конкурсу цінності. Celebrate Diversity - про об'єднання Європи та країн за її межами, громадяни яких зберуться разом, щоб вшанувати те, що нас об'єднує, і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними. Також усіх об'єднає хороша музика".

Дивіться на "Цензор.НЕТ": УЄФА представив логотип Євро-2020. ВІДЕО

"Використання цього прекрасного і значимого логотипу, заснованого на традиційному оберегу, створює не тільки відчуття історичності, а й сучасності - в зовнішньому вигляді та подачі. Оскільки ця тема є ключовою для команди Євробачення-2017, ми з нетерпінням чекаємо фантастичного шоу в травні", - додав він.

Нагадаємо, 31 січня відбудеться церемонія передачі символічного ключа від Євробачення меру Києва Віталію Кличку від президента міської ради Стокгольма. Після цього розпочнеться жеребкування 43 країн-учасниць у півфінал.

Читайте також: Кириленко: Ми проведемо Євробачення-2017 у встановлені терміни і на високому рівні
Презентовано логотип і гасло Євробачення-2017 01

(Фото із сайту телеканала "UA:Перший")
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики