Цензор.НЕТ

30.01.17 17:37

Податківці на Одещині не допустили незаконного вивезення з України цигарок майже на 700 тис. грн. ФОТОрепортаж

В Одеській області співробітники податкової міліції спільно з працівниками митниці та Служби безпеки України затримали 34,6 тисячі пачок сигарет, які намагалися незаконно вивезти з країни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

В ході операцій "Акциз-2017" і "Рубіж-2017" на митному посту "Чорноморськ" було зупинено вантажівку DAF під керуванням громадянина України, який з експортною накладною прямував до Грузії.

В результаті проведеного огляду транспортного засобу в спеціально обладнаних місцях у прихованому вигляді були виявлені 34,6 тисячі пачок сигарет іноземного виробництва без марок акцизного податку. Зараз сигарети, вартістю 690 тисяч гривень, а також напівпричіп -рефрижератор, вилучені. Загальна вартість вилученого становить майже 1,1 мільйона гривень.Податківці на Одещині не допустили незаконного вивезення з України цигарок майже на 700 тис. грн 01

Податківці на Одещині не допустили незаконного вивезення з України цигарок майже на 700 тис. грн 02

Податківці на Одещині не допустили незаконного вивезення з України цигарок майже на 700 тис. грн 03Податківці на Одещині не допустили незаконного вивезення з України цигарок майже на 700 тис. грн 04Податківці на Одещині не допустили незаконного вивезення з України цигарок майже на 700 тис. грн 05Податківці на Одещині не допустили незаконного вивезення з України цигарок майже на 700 тис. грн 06

У разі потрапляння і реалізації вилучених товарів на території України збитків у вигляді ненадходження до бюджету акцизного податку становили б майже 300 тисяч гривень.


Стосовно водія складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики