Цензор.НЕТ

31.01.17 21:17

Київські податківці не допустили незаконного експорту 540 тонн кукурудзи. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції м. Києва не допустили незаконного експорту майже 540 тонн кукурудзи.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі ДФС.

У повідомленні зазначається: "У ході операції "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, було встановлено, що зловмисники зареєстрували фіктивне підприємство-експортер, яке використовували для прикриття незаконної діяльності з виведення грошових коштів за кордон при здійсненні експорту сільськогосподарської продукції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Податківці ліквідували дві незаконні заправки в Харкові. ФОТОрепортаж

Схема була такою: частину товару закуповували в сільгоспвиробників за готівку без відображення зазначених операцій в податковому обліку. Після цього підконтрольні брокерські компанії, відповідно до контрактів, укладених від імені фіктивного підприємства з компаніями-нерезидентами, оформили митне оформлення вантажу в режимі "експорт". Ці операції ніяк не відбивалися в податковому та бухгалтерському обліках, унаслідок чого валютна виручка не поверталася в Україну.

Унаслідок проведеного обшуку на території морського порту, розташованого в Одеській області, було виявлено, вилучено та заарештовано майже 540 тонн кукурудзи вартістю чотири мільйони гривень. Зараз розслідування кримінального провадження триває".

Також читайте: Податківці на Львівщині затримали партію цигарок, яку намагалися незаконно провезти в Польщу. ФОТОрепортаж

Київські податківці не допустили незаконного експорту 540 тонн кукурудзи 01

Київські податківці не допустили незаконного експорту 540 тонн кукурудзи 02

Читайте також: Податківці в Чернівецькій області затримали незаконну партію спирту, об'ємом 3 тис. літрів. ФОТОрепортаж

Київські податківці не допустили незаконного експорту 540 тонн кукурудзи 03

Київські податківці не допустили незаконного експорту 540 тонн кукурудзи 04

Також читайте: Київські податківці ліквідували конвертаційний центр із оборотом понад 530 мільйонів гривень. ФОТОрепортаж

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики