Цензор.НЕТ

13.02.17 14:18

Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу цигарки й алкоголь на суму понад 1,8 млн грн. ФОТОрепортаж

В Одеській області співробітники податкової міліції вилучили з незаконного обігу фальсифікований алкоголь і незаконно виготовлені цигарки на суму понад 1,8 мільйона гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби

Під час операцій "Акциз - 2017", "Рубіж - 2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК, в одному з міст області було проведено сім обшуків.

Також дивіться: Громадянин Угорщини пошкодив автомобіль, намагаючись втекти від прикордонників на Закарпатті. ФОТОрепортаж

Як наслідок, було виявлено й вилучено понад 75,8 тисяч пачок цигарок, які були частково обклеєні марками акцизного податку, а також майже 800 літрів фальсифікованого і незаконно виготовленого алкоголю. Загальна вартість вилученого становить понад 1,8 мільйона гривень. Зазначені товари продавали зокрема й через мережу інтернет.

Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу цигарки й алкоголь на суму понад 1,8 млн грн 01Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу цигарки й алкоголь на суму понад 1,8 млн грн 02Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу цигарки й алкоголь на суму понад 1,8 млн грн 03Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу цигарки й алкоголь на суму понад 1,8 млн грн 04Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу цигарки й алкоголь на суму понад 1,8 млн грн 05Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу цигарки й алкоголь на суму понад 1,8 млн грн 06Податківці на Одещині вилучили з незаконного обігу цигарки й алкоголь на суму понад 1,8 млн грн 07

У разі реалізації вилучених товарів на території України збитки у вигляді ненадходження до бюджету акцизного податку становили б понад 700 тисяч гривень.

Дивіться також: Податківці в Мелітополі ліквідували цех з виробництва фальсифікованого алкоголю. ФОТОрепортаж

Розслідування кримінального провадження триває.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики