Двох прокурорів спіймали на хабарі в Донецькій і Тернопільській областях, - Сарган. ФОТОрепортаж

16797 31

У Донецькій і Тернопільській областях співробітники органів прокуратури спіймали на хабарах.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган на сторінці у Фейсбуці.

За її повідомленням, начальника відділу нагляду за дотриманням законів органами фіскальної служби управління нагляду за дотриманням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Донецької області Український С.С. і адвоката Чернишов А.В. після одержання ними неправомірної вигоди в сумі 10 тис. доларів затримали слідчі Генеральної інспекції ГПУ спільно зі співробітниками Головного управління "К" СБ України відповідно до ст. 208 КПК України.

Також читайте: Корупція зникне, коли чиновник перестане розподіляти матеріальні блага, - Рева

Двох прокурорів спіймали на хабарі в Донецькій і Тернопільській областях, - Сарган 01Двох прокурорів спіймали на хабарі в Донецькій і Тернопільській областях, - Сарган 02Двох прокурорів спіймали на хабарі в Донецькій і Тернопільській областях, - Сарган 03Двох прокурорів спіймали на хабарі в Донецькій і Тернопільській областях, - Сарган 04

Також дивіться: СБУ затримала на хабарі двох поліцейських у Кривому Розі. ФОТОрепортаж

Крім того, в Тернопільській області керівника Чортківської міської прокуратури затримали на хабарі в 5 тис. грн.

"Керівник Чортківської міської прокуратури Тернопільської області Рекуш А.Р. задля отримання неправомірної вигоди від прокурора Чортківської міської прокуратури Тернопільської області М. висунув останньому вимогу надати йому грошові кошти в сумі 5 тис. гривень, щоб уникнути для М. негативних наслідків за допущені в роботі недоліки, виявлені під час перевірки працівниками ГПУ в середині березня 2017 року під час планової перевірки дотримання прокуратурами Тернопільській області законодавства про попереднє ув'язнення, про Національну поліції й іншого законодавства щодо дотримання конституційних прав затриманих, ув'язнених та адмінарештованих осіб у спеціальних установах тощо, який відповідно до розподілу обов'язків є безпосереднім напрямом діяльності Маржана Р. В. Після отримання від М. хабара в сумі 5 тис. гривень, слідчий Генінспекції ГПУ спільно з СБУ України в Тернопільській області затримав Рекуша А.Р. відповідно до ст. 208 КПК Україна", - написала Сарган.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": СБУ затримала жителя Сумщини за спробу підкупити прикордонника. ФОТО

Проводять першочергові слідчі дії. Досудове розслідування триває.

Двох прокурорів спіймали на хабарі в Донецькій і Тернопільській областях, - Сарган 05Двох прокурорів спіймали на хабарі в Донецькій і Тернопільській областях, - Сарган 06