Цензор.НЕТ

28.03.17 10:45

ВРП рекомендувала звільнити з посади "суддю Майдану" Неллі Ластовку, - адвокат. ФОТО

Вища рада правосуддя рекомендувала звільнити чергового "суддю Майдану" - главу Дніпровського суду Києва Неллі Ластовку.

Про це на сторінці в Facebook написав адвокат Небесної сотні Роман Маселко, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, відповідне рішення винесла Третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя, і суддя Ластовка відсторонена від правосуддя.

"Цікаво, що минулого тижня вона була переобрана головою суду. І після цього судді дивуються, чому їх усіх асоціюють із суддями, які повністю дискредитовані. Просто хоча б їх головами не обирайте", - пише він.

Також читайте: Вища рада правосуддя вперше дала дозвіл на арешт судді

Маселко нагадав, що суддя Ластовка винесла мінімум три рішення про позбавлення водійських прав учасників поїздки в Межигір'я 29 грудня 2013 року.

"Унікальністю нашої справи було те, що відповідно до рапорту водія зупиняли на Володимирському узвозі (центр Києва), а протокол складено за "незупинку" на вул. Богатирській (виїзд з Києва). Але це не мало для судді жодного значення. Я переконаний, що усі судді, які виносили рішення щодо поїздки до Межигір'я, діяли на підставі вказівки, і жодні докази про невинність водіїв не брались до уваги", - впевнений адвокат.

Він додав: "На жаль, ВРП відмовилась викликати екс-голову цього суду - Хіміча та хоча б запитати його про ймовірний вплив. Але сьогодні ВРП буде розглядати питання про відкриття дисциплінарного провадження щодо нього. Далі буде ..."

Дивіться: Два роки Вища рада правосуддя не реагує на заяви про тиск на суддів під час Майдану, - адвокат Маселко. ВІДЕО

ВРП рекомендувала звільнити з посади суддю Майдану Неллі Ластовку, - адвокат 01


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики