Цензор.НЕТ

28.03.17 11:28

Активісти деблокують центральне відділення російського "Сбербанку" в Києві. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

У понеділок вранці активісти почали розбирати стіну, яка блокувала вхід у центральне відділення російського "Сбербанку" на вул. Володимирська, 46, у Києві.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", від загороджувальних блоків, наклейок і написів очищена майже вся стіна будівлі. Активісти застосовують ручні інструменти. Деякі перехожі знімають те, що відбувається, на мобільні телефони.Напередодні прес-служба Національного корпусу повідомила про тимчасове припинення блокади відділень "Сбербанку". У заяві, опублікованій у
Facebook, сказано, що перерва оголошена напередодні подальшої повної блокади банку.

Активісти деблокують центральне відділення російського Сбербанку в Києві 01Активісти деблокують центральне відділення російського Сбербанку в Києві 02Активісти деблокують центральне відділення російського Сбербанку в Києві 03Активісти деблокують центральне відділення російського Сбербанку в Києві 04Активісти деблокують центральне відділення російського Сбербанку в Києві 05Активісти деблокують центральне відділення російського Сбербанку в Києві 06

Фото ZN.UA.

Зазначимо, вхід у центральне відділення "Сбербанку" був заблокований у середині березня.

Читайте також: "Сбербанк" в Україні продадуть консорціуму інвесторів, - материнська компанія

Нагадаємо, члени партії "Національний корпус" оголосили війну дочірнім відділенням російських банків в Україні, вимагаючи від влади відкликати у цих організацій ліцензії та заборонити їх роботу. Вони блокують входи у фінустанови, будують біля дверей барикади, обливають фарбою вікна і двері, закликаючи українців забирати з банків гроші.

Президент Петро Порошенко 16 березня вів у дію санкції щодо п'яти банків з російським капіталом ("Сбербанк", "Промінвестбанк", ВТБ, "БМ Банк" і "VS Bank") терміном на рік. Санкції передбачають, зокрема, заборону на виведення коштів за межі України, а також на виплату дивідендів, відсотків, повернення міжбанківських депозитів і кредитів, коштів з кореспондентських рахунків субординованого боргу. Заборона також стосується розподілу прибутку і капіталу цих п'яти банків, в той же час обмеження не стосуються проведення розрахунків між резидентами України і їхніми контрагентами, які мають рахунки в материнських структурах.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики