Цензор.НЕТ

29.03.17 16:06

Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 мільйонів гривень.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, була встановлена група осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектора економіки з мінімізації податкових зобов'язань та переведення безготівкових коштів у готівку на території м.Києва, Київської, Луганської та Миколаївської областей.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Конвертцентр, через який перевели у готівку 250 млн грн, виявлено в Запоріжжі. ФОТО

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники створили, зареєстрували і придбали низку фіктивних підприємств. На їхні рахунки надходили грошові кошти від підприємств реального сектора економіки нібито за оплату придбаних товарів. Надалі гроші знімали готівкою через каси і банкомати двох банків за вирахуванням відсотків, які були винагородою за незаконні послуги.

Унаслідок проведених у Києві, Миколаєві, Київській та Одеській областях 23 обшуків були виявлені й вилучені понад 3,7 мільйона гривень у національній та іноземній валютах, понад 13,7 тисячі тонн вугілля майже на 48 мільйонів гривень, що належить компанії-постачальнику вугілля, директор якої є фігурантом розслідування, 56 печаток підприємств з ознаками фіктивності, 63 банківські картки, бухгалтерські документи і чорнові записи, що підтверджують незаконну діяльність, і комп'ютерна техніка.

Також читайте: У Харківській області податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 220 мільйонів гривень. ФОТОрепортаж

Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн 01Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн 02Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн 03Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн 04Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн 05Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн 06Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн 07Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн 08Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн 09Податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 430 млн грн 10

Зараз слідчі дії тривають.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики